Zaświadczenia językowe MSJO

Zaświadczenia językowe Międzywydziałowego Studium Języków Obcych.

Dla kogo?

• Osoby, które uczęszczają na lektorat prowadzony przez Międzywydziałowe Studium Języków Obcych.
  • Osoby, które zdały egzamin kończący lektorat prowadzony przez Międzywydziałowe Studium Języków Obcych.
  • Osoby, które zdały egzamin ogólnouczelniany organizowany przez Międzywydziałowe Studium Języków Obcych.
  • Osoby, które potrzebują zaświadczenia o zwolnieniu z egzaminu językowego do doktoratu (stary tryb, poza szkołą doktorską) na podstawie certyfikatów wskazanych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
  • Absolwenci UPJPII, którzy potrzebują zaświadczeń do aplikacji na inne uczelnie lub na potrzeby związane z pracą zawodową.

Jak uzyskać?

• Możliwość odbioru w siedzibie Międzywydziałowego Studium Języków Obcych (w budynku przy ul. Franciszkańskiej 1, p. 014 A) w godzinach 8:00–13:00 po wcześniejszym zawnioskowaniu drogą mailową lub zgłoszeniu ustnym (preferowany w tej sprawie kontakt mailowy).
  • Możliwość zawnioskowania (msjo@upjp2.edu.pl) o przesłanie skanu drogą mailową na skrzynkę indywidualną w domenie @upjp2.edu.pl lub dowolnej (zgodnie z adresem e-mail w systemie) z jednoczesną możliwością odbioru oryginału w siedzibie Międzywydziałowego Studium Języków Obcych (ul. Franciszkańska 1, pokój 014 A).
  • Absolwenci proszeni są o odbiór osobisty (w sytuacjach wyjątkowych możliwe przesłanie drogą elektroniczną).